Be activetv – podążaj razem z Ewą Chodakowską po zdrowie i piękne ciało

Beactivetv – ale kto to Ewa?

Jeśli nie znasz Ewy Chodakowskiej, najprawdopodobniej znaczy to, że sport nie jest twoją mocną stroną. Urodzona w Sanoku w 1982 roku – choć nie taktownie pisać o wieku tej pani, pozwoliłem sobie na to, ponieważ nigdy nie pomyślałbyś, że jest przed czterdziestką. Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej znanych w Polsce trenerką personalną i trenerką fitnes.

Beactivetv – dla kobiet i mężczyzn

Dzięki trenowaniu razem z Ewą wiele kobiet, ale także mężczyzn dokonało olbrzymich postępów, które można śmiało zobaczyć na stronie trenerki. Przemiany są niewiarygodne, większość jej podopiecznych to kobiety. Wielu mężczyzn, podążając za stereotypami niechętnie godzi się na trenowanie razem z trenerką fitnes, ponieważ uważają, że to babski sport. Nie ma się czego wstydzić! Otóż ostatnimi laty w Polsce bardzo dużo się zmieniło pod tym względem. Coraz większą uwagę przykładamy nie do wyglądu „ Hulka” z komiksów Marvela, lecz do zdrowego, wyrzeźbionego i dynamicznego ciała.

Dlatego treningi Chodakowskiej są dopasowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, a efekty jej pracy są cenione przez każdego, kto tylko spróbuje i wytrzyma plan treningowy.

Diety Chodakowska – ruch to nie wszystko.

Aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli pozbycie się nadwyżki kilogramów powinniśmy nie tylko zastosować plan treningowy naszej mentorki. Jesteś tym co jesz, wiemy o tym doskonale, wie o tym także Ewa, która na swojej stronie „Beactivetv” opracowała diety, które pomogą nam dużo lepiej poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami, przemęczeniem i dadzą kopa do kolejnych treningów.

Beactivetv – bądź aktywny.

W czasach fast -foodów, otyłość to najgorszy wróg społeczeństwa. Do tego stopnia, że nazywana jest chorobą cywilizacyjną. Bardzo ciężko zacząć trenować w wieku 40 lat ze sporą nadwagą. Nasz organizm, który nie jest przyzwyczajony do wysiłku, będzie naszym wrogiem, lecz cierpliwość się opłaci i efekty, może wolniej niż u pozostałych pojawią się prędzej czy później. Pamiętajmy, żeby od najmłodszych lat być aktywni. Małe dzieci raczej nie mają z tym najmniejszego problemu. Źle zaczyna robić się wtedy, gdy zaczynamy rozumieć, co to jest internet, komputer, tablet czy nawet elektryczna hulajnoga. Pokus dla dzieci, aby zapomnieć co to ruch i aktywność jest bardzo dużo. Dlatego w domu bądź taką „Ewą Chodakowską”, nie ważne czy jesteś tatą czy mamą – chodzi o to, żeby nasze dziecko miało od najmłodszych lat styczność ze sportem. To pomoże nabrać sportowych nawyków i zwracanie uwagi na to, co jemy i jak zachować zdrowie. Warto jako rodzic samemu dawać przykład do aktywności. Do dzieła ! Na przeszkodzi stoi tylko nasza psychika i duży brzuch, a Ewa zawsze będzie nam kibicować w drodze po wymarzone ciało, które kiedyś było tylko marzeniem.