Klienci indywidualni

Wesprzemy Cię w realizacji Twoich marzeń.

Z pasją tworzymy niezapomniane wspomnienia. Organizujemy wydarzenia uszyte na miarę Twoich potrzeb.

Organizacja przyjęć okolicznościowych

Zorganizowanie i przygotowanie atrakcyjnego oraz niepowtarzalnego przyjęcia okolicznościowego Łódź to nie lada wyzwanie. Dla nas to sama przyjemność. Zadbamy o każdy szczegół w sposób tak oryginalny i wyjątkowy, że zapamiętasz je na długie lata. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z organizacją, koordynacją i projektowaniem różnego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: jubileusze, chrzciny, komunie, urodziny, baby shower, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Wyręczymy Cię w trudach organizacji i załatwimy wszelkie sprawy związane z zorganizowaniem przyjęcia. Zrealizujemy każde Twoje zlecenie, nawet to najbardziej awangardowe. Wybierzemy dla Ciebie optymalne miejsce zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zadbamy o każdy detal wystroju, zapewnimy pełny i bogaty serwis gastronomiczny i profesjonalną obsługę kelnerską, animatorską czy też konferansjerską, w zależności od potrzeb uatrakcyjnimy czas wolny,  zadbamy o transport dla Twoich gości i zaplecze techniczne. Zorganizujemy oprawę muzyczną. Przygotujemy stosowne zaproszenia, wizytówki i inne dodatki, które będziesz chciał wykorzystać podczas imprezy. Jeżeli przyjęcie okolicznościowe w Łodzi to tylko Pure Pleasure.

Kompleksowa organizacja i koordynacja ślubów oraz wesel

Ten jeden jedyny, najpiękniejszy dzień w życiu zasługuje na niebanalną oprawę i scenerię. Bez względu na to czy planujecie skromną, czy też wystawną uroczystość dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze marzenia. Pomożemy zorganizować ten dzień na każdym etapie jego realizacji.  Kreujemy trendy i nietuzinkowe pomysły.

Wesprzemy Was już na etapie samej organizacji ceremonii ślubu i wesela. Pomożemy wybrać miejsce idealne. Zaprojektujemy i przygotujemy zaproszenia oraz wizytówki. Zaproponujemy bajeczną scenerię i oprawę. Zadbany o wystroje, dekoracje i wszelkie detale. Pomożemy dokonać trafnego wyboru win, menu, tortu oraz oprawy muzycznej. Będziemy koordynować to wydarzenie, by nic nie zakłóciło tego wyjątkowego dnia. Zadbamy o każdy detal. Zorganizujemy Wam oraz Waszym gościom transport ślubny oraz noclegi.

Na Wasze życzenie zapewnimy wszelkie dodatkowe atrakcje, które urozmaicą ten czas i sprawią, że na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Zorganizujemy także dla Was nietuzinkową sesję fotograficzną zarówno w czasie ślubu, jak i po nim w wybranym i dogodnym dla Was terminie i miejscu. Możemy także pomóc Wam w zaplanowaniu podróży poślubnej łącznie ze zorganizowaniem transportu na lotnisko.

Śluby w plenerze

Marzy Wam się ślub w oryginalnej scenerii? Niezwykle ciekawym pomysłem na przeżycie bajecznego przyjęcia weselnego jest urządzenie go w plenerze. Piękno otaczającej przyrody wprowadza w niepowtarzalny nastrój i klimat oraz na długo pozostanie w pamięci. My uwielbiamy taką magię i razem z Wami tę magię chętnie przeżyjemy.

Pomożemy Wam tą bajkę urzeczywistnić. Zorganizujemy każdą ceremonię ślubną w plenerze. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego miejsca, zaproponujemy niebagatelną scenerię z każdym nawet najmniejszym szczegółem. Załatwimy formalności związane z Urzędem Sanu Cywilnego. Zapewnimy wyposażenie, namiot, podłogę, nagłośnienie oraz oświetlenie i dekoracje. Zadbamy o bogate i urozmaicone menu, a także profesjonalny catering.  Zorganizujemy zespół weselny lub DJ-a.

Przyjęcie na powietrzu będzie doskonałą okazją do niecodziennych dodatkowych atrakcji weselnych, takich jak pokaz fajerwerków, bańki mydlane puszczane z agregatu, lampiony szczęścia,  pokaz zdjęć, teatr ognia – „fireshow” oraz wiele innych. Charakter przyjęcia dostosujemy do Waszego gustu, pomysłu i koncepcji. Na Wasze życzenie zorganizujemy Wam i Waszym gościom noclegi oraz dowóz na miejsce przyjęcia. Na każdym etapie organizacji oraz przebiegu tego wielkiego wydarzenia gwarantujemy Wam bezpieczeństwo, każda nasza realizacja posiada bowiem ubezpieczenie OC.

Klienci korporacyjni

Organizujemy wydarzenia ważne w życiu firmy.

więcej

Wydarzenia kulturalne

Wpływamy na wizerunek miast i instytucji.

więcej

Hostessy, promotorzy

Wsparcie wizerunkowe wydarzeń przy pomocy hostess i promotorów.

więcej