Klienci korporacyjni

Organizujemy wydarzenia ważne w życiu firmy.

Wspieramy organizacje w realizacji celów marketingowych. Tworzymy wydarzenia promujące wizerunek firmy
i marki w otoczeniu biznesowym.

Kontakt z nami

Organizacja imprez firmowych

Firmowe eventy poprawiają kontakty interpersonalne wewnątrz organizacji i niewątpliwie wpływają na jej dobry wizerunek. Praca w przyjaznym środowisku jest niezwykle istotna i wpływa zarówno na jej efektywność jak i jakość. Pracownicy, którzy dobrze się znają mogą osiągać lepsze efekty. Różnego typu imprezy takie jak wyjazdy integracyjne dla firm czy warsztaty integracyjne, pozwalają pracownikom lepiej się poznać i zintegrować, co przełoży się na wydajność pracy, a tym samym na sukces organizacji.

Specjalizujemy się w organizacji niepowtarzalnych eventów firmowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań i wymagań. Zapewniamy najwyższy poziom organizacji tych wydarzeń. Proponujemy Ci nieszablonowy sposób na aktywne spędzenie czasu pracowników Twojej organizacji. Organizujemy pełne wrażeń imprezy integracyjne dla firm, których atrakcyjny program pozostaje na długo w pamięci. Proponujemy kreatywną integrację i oryginalną zabawę. Posiadamy doświadczenie w organizowaniu eventów zarówno dla małych jak i dużych firm. Nasz szeroki wachlarz usług pozwoli na dopasowanie oferty do Twoich oczekiwań. Zaufaj nam bo wiemy jak organizować imprezy firmowe w Łodzi. Sprawdź również ofertę na organizację przyjęć okolicznościowych.

Imprezy oraz wyjazdy integracyjne dla firm

Kluczem do sukcesu każdej firmy są pracownicy. To oni tworzą firmę i są jej największym kapitałem, dlatego warto dbać o ten kapitał na wiele sposobów. Jednym z nich mogą być imprezy integracyjne dla firm, które pozwolą na poprawę atmosfery w organizacji, oraz na zbudowanie zgranego i silnego zespołu pracowników, który ma okazję poznać się na zupełnie innych płaszczyznach. Współzawodnictwo czy też udział w różnego rodzaju zajęciach to niezwykłe emocje i adrenalina, które będą budować bliskość i pozwolą na współpracę obcym dotychczas sobie ludziom. Wyjazd integracyjny dla firmy będzie doskonałym sposobem na wyeliminowanie stresu, który jest nieodłącznym elementem każdej pracy. Takie spotkanie to idealna odskocznia od rutyny i natłoku codziennych obowiązków. Pożądanym zaś efektem będzie wytworzenie pozytywnych emocji takich jak chociażby poczucie przynależności do organizacji oraz zgrany zespół ludzi, mogący na sobie polegać.

Wybierzemy dla Ciebie to wyjątkowe i niecodzienne miejsce oraz stworzymy bogaty w atrakcje koncept imprezy, który będzie na wysokim i profesjonalnym poziomie. Dopasujemy scenariusz tak, aby każdy znalazł dla siebie coś ciekawego i interesującego. Zorganizujemy noclegi, zadbamy o urozmaicone menu. Zapewnimy oprawę muzyczną i audiowizualną. Zapewnimy także odpowiednie warunki bezpieczeństwa tych imprez.

Spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe niosą za sobą ogromne szanse i korzyści dla Twojej Firmy. Mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej organizacji, poszerzyć jej działalność, nawiązać oraz rozwinąć współpracę z kluczowymi kontrahentami, z którymi już od dawna chciałbyś nawiązać współpracę bądź ją rozwinąć.  Pozwalają na transfer wiedzy i poznanie innych punktów widzenia.

Sukces spotkania zależy od wielu aspektów. W wielkiej mierze zależy od Ciebie, ale my pomożemy Ci zaaranżować je w każdym detalu. Wybierzemy stosowne miejsce do danej sytuacji, zadbany o odpowiednie menu, zorganizujemy noclegi, czas wolny czy też transfer gości, zadbamy o atmosferę poprzez zapewnienie stosownej oprawy spotkania. Dobra organizacja polega na umiejętności połączenia wielu składowych w jedną całość, a my zadbamy o to by połączyły się z sobą harmonijnie.

Gale i bankiety

Podniosła uroczystość, oficjalne przyjęcie wymagające nietuzinkowego podejścia i nowatorskich pomysłów? Dla nas to przyjemność w organizowaniu tego typu szczególnych bankietów. Zrealizujemy każde skomplikowane i awangardowe projekty w niekonwencjonalny i oryginalny sposób.

Zorganizujemy to wszystko na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem najnowszych standardów i niebagatelnych scenariuszy. Zadbamy o każdy detal i szczegół m. in.: idealną scenerię, nietypową przestrzeń, oprawę  muzyczną, wykwintne menu, profesjonalną obsługę począwszy od kelnerów, animatorów, a skończywszy na zawodowych konferansjerach. Zapewnimy zaplecze logistyczne, techniczne, graficzne i multimedia.

Wydarzenia specjalne

„Wszystko co ludzkie nie jest nam obce”. Zorganizujemy wszystko to, co w danym momencie potrzeba Twojej organizacji. Być może jest to zbliżający się jubileusz istnienia Twojej organizacji? Chcesz by było wyjątkowo podniośle, by o wydarzeniu tym mówiono i zachwycano się jeszcze przez długi czas? A może otwierasz działalność i chcesz hucznie i okazale wejść na rynek? Wprowadzasz nowy produkt i potrzebujesz dla niego reklamy poprzez zorganizowanie specjalnego wydarzenia promującego ten produkt? Być może masz niebagatelny pomysł na imprezę bądź wydarzenie, tylko brakuje Ci zaplecza, miejsca lub pomysłu jak to zorganizować?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, pomożemy na każdym etapie koncepcji lub stworzymy ją od podstaw.

Posiadamy doświadczenie w organizowaniu „niecodziennych” wydarzeń i imprez okolicznościowych, jakimi mogą być:  targi, wystawy, festyny, pikniki, imprezy masowe, promocyjne, sportowe, koncerty. Mamy bogate zaplecze techniczne, logistyczne oraz profesjonalną kadrę pracowników, animatorów, konferansjerów, co pozwoli wyjść nam naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Konferencje dla firm, kongresy, sympozja

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz dzięki odpowiedniej kadrze pracowników zorganizujemy kompleksowo i profesjonalnie każdą konferencję dla firm w Łodzi, sympozjum, zjazd lub kongres. Zapewnimy pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca, poprowadzimy sekretariat i rejestrację uczestników. Zaplanujemy i zorganizujemy noclegi i catering. Zagwarantujemy obsługę techniczną i audiowizualną, przewóz uczestników i organizatorów wydarzeń w dowolnej formie logistycznej. Zorganizujemy dodatkowo imprezy towarzyszące takie jak na przykład: koncert, kabaret, recital.

Dzięki współpracy z grafikami i drukarniami  służymy pomocą w projektowaniu, drukowaniu i rozpowszechnianiu materiałów promocyjnych, katalogów, ulotek, identyfikatorów, czy też certyfikatów.

Na potrzeby powyższych wydarzeń stosujemy indywidualne rozwiązania  organizacyjne, systemowe i programowe uwzględniające swoiste życzenia Klientów. Tworzymy przyjazny i życzliwy klimat dla wszystkich uczestników imprez.

Szkolenia dla firm

Na szkolenia możemy spojrzeć dwutorowo. Po pierwsze mogą być kierowane do pracowników – to wydarzenia, których organizacja przyniesie Firmie wymierne korzyści i skutki. Dzięki szkoleniom pracownicy mogą rozwijać swoje umiejętności i podnosić kompetencje w wielu dziedzinach, które będą przydatne organizacji. Po drugie szkolenia mogą być kierowane do partnerów biznesowych w sytuacjach, gdy chcemy zapoznać ich z produktem bądź usługą przez nas oferowaną.

Oferujemy pomoc już na poziomie wyszukania jak najbardziej profesjonalnej firmy szkoleniowej z danej dziedziny. Dobierzemy prowadzących tak aby w zupełności odpowiadali Twoim oczekiwaniom. Dopasujemy odpowiednie miejsce i zaplecze sprzętowe, zajmiemy się organizacją i obsługą szkolenia na miejscu, przygotujemy recepcję i rejestrację uczestników, zadbamy o stosowne broszury informacyjne, identyfikatory i certyfikaty. Zorganizujemy catering, noclegi oraz transfer uczestników.

Śniadania biznesowe

Śniadania biznesowe to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów. Są podstawą do budowania relacji pomiędzy przedsiębiorcami. To spotkania przedsiębiorców z różnych branż mające na celu poszerzenie kontaktów biznesowych i szukanie nowych szans rynkowych. To spotkania tych, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.

Podczas śniadań stworzymy dla Ciebie idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych. Dostosujemy tło do okoliczności. Wybierzemy odpowiednią lokalizację. Zadbamy o kameralną i  komfortową atmosferę. Zapewnimy bogate menu i odpowiednią obsługę.

Klienci indywidualni

Wesprzemy Cię w realizacji Twoich marzeń.

więcej

Wydarzenia kulturalne

Wpływamy na wizerunek miast i instytucji.

więcej

Hostessy, promotorzy

Wsparcie wizerunkowe wydarzeń przy pomocy hostess i promotorów.

więcej