Profesjonalne organizowanie imprez okolicznościowych – agencja eventowa Warszawa

Organizacja imprez okolicznościowych teraz coraz częściej określana ogólniej organizacja eventów firmowych. Nigdy nie należała do rzeczy prostych. Zawsze wymagała oddelegowane jednego lub kilku pracowników do organizacji właśnie takiego wydarzenia. Jak łatwo się domyślić nienakładanie tego typu zadań na osoby, które mogły nie mieć doświadczenia w organizowaniu takich imprez. Może okazać się ryzykowne. Nie znajomość hotelu, cateringu czy konkretnych atrakcji to proszenie się o problemy. Nie wspominając, jaki bardzo może podnieść się poziom stresu tym szczęściarzom na barki, których spoczywa odpowiedzialność za dopracowanie każdego szczegółu. Wybawieniem w takich sytuacjach może okazać się firma eventowa.

Czym jest agencja eventowa na przykład W warszawie czy Krakowie, a nawet we Wrocławiu?

Z zasady jest to firma, która świadczy usługi z zakresu organizacji imprez. Na runku jednak najdziemy również wolnych strzelców, którzy radzą sobie z organizacją eventów równie sprawnie. Dokładniej zajmuje się organizowaniem eventów od podstaw, przejmując cały ciężar logistyki i zaplecza na siebie. Druga opcja, w jaki sposób można być pomocny taki specjalista to pośredniczenie pomiędzy firmą a poszczególnymi podwykonawcami specjalistami lub artystami.

Co agencja eventowa może zorganizować dla Ciebie?

Oferta firm eventowych jest niezwykle szeroka oraz zróżnicowana. Znajdziemy w niej takie pozycje jak:

 • Organizacja wyjazdów integracyjnych – organizacja noclegów, atrakcji, transportu oraz wyżywienia.
 • Organizowanie team building – Przeprowadzanie zadań / scenariuszy mających na celu budowanie więzi pomiędzy członkami zespołów.
 • Organizowanie pikników firmowych – zabezpieczeni i przygotowanie terenu imprezy, zapewnienie atrakcji oraz kontakt z wykonawcami / gwiazdami / zespołami.
 • Organizowanie imprez tematycznych – tematyczne dekoracje, konkursy, animacje czy występy.
 • Organizowanie gal i jubileuszy – organizacja sal konferencyjnych, oprawa, catering czy udział gwiazd.
 • Organizowanie oficjalnych otwarć – wsparcie merytoryczne, PR oraz techniczne
 • Organizacja Incentive Travel – organizacja wyjazdów motywacyjnych
 • Organizacja konferencji i kongresów – wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz RP
 • Organizacja stanowiska na targach – Pomoc w przygotowaniu stanowiska, wsparcie w oblodzę
 • Organizacja szkoleń dla pracowników – organizacja noclegów, transportu oraz wyżywienia.
 • Organizowanie eventów świątecznych oraz imprez okolicznościowych

Czy agencja eventowa w warszawie do dobre miejsce na pracę?

Jeśli masz smykałkę do organizacji oraz potrafisz w łatwy sposób zdobywać kontakt z ludźmi. To, czemu miałbyś nie spróbować? Praca przy organizacji eventów może okazać się ciekawym wyzwaniem oraz kto by nie chciał w pracy uczestniczyć w bankietach piknikach i wycieczkach? Oczywiście, że to tylko ta przyjemna strona pracy w firmie eventowej. Z drugiej strony na twoich barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za cześć lub całą organizację wydarzenia jego przebieg oraz bezpieczeństwo gości. Czyli w tagach #praca pod stresem, #duża odpowiedzialność, #kreatywność, #praca z ludźmi, #imprezy w pracy, #wycieczki w pracy.