Wydarzenia kulturalne

Wpływamy na wizerunek miast i instytucji.

Gwarantujemy dobrą zabawę na najwyższym poziomie. Wykraczamy poza przeciętność.

Turnieje sportowe

Posiadamy profesjonalny zespół pracowników, którzy potrafią doskonale zorganizować aktywny wypoczynek. Oferujemy Ci przygotowanie i realizację imprez sportowych zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.

W ramach organizacji imprez sportowych gwarantujemy Ci przygotowanie regulaminów przebiegu zawodów, organizację biura, dobór i przygotowanie miejsca turniejów, obsługę sędziowską, sprawozdawczą, komentatorską, techniczną i medyczną, zapewnimy także profesjonalny sprzęt i ubezpieczenie imprezy. Na każdym etapie imprezy sportowej gwarantujemy bezpieczeństwo!

Koncerty

Koncerty w dzisiejszych czasach są niewątpliwie jedną z najpopularniejszych form rozrywki masowej i cieszą się uznaniem każdej grupy odbiorczej niezależnie od wieku czy płci. Podkreślają one wagę takich wydarzeń jak np. jubileusze, gale, uroczyste otwarcia obiektów, pikniki, czy po prostu imprezy firmowe.

Jesteśmy w stanie zaoferować Ci niezapomniane emocje płynące z muzycznych doznań, posiadamy bowiem doświadczenie w organizowaniu tej formy imprez. Mamy zaplecze wysokiej klasy fachowców i specjalistów w tej dziedzinie, dlatego też wychodzimy do Ciebie z ofertą organizacji imprez na skalę masową, jaką są koncerty. Mamy bogatą praktykę w zdobywaniu wszelkiego typu pozwoleń. Współpracowaliśmy z wieloma zespołami muzycznymi, znamy wiele ikon polskiej branży muzycznej, pomagamy w zdobyciu sponsorów.

Pokazy fajerwerków

Pokazy fajerwerków są widowiskową puentą każdego wydarzenia zarówno ślubu, jak też imprezy firmowej czy koncertu. Są to widowiska spektakularne, których choreografią zajmują się nasi kreatywni pracownicy. Organizujemy i realizujemy efektowne i profesjonalne pokazy fajerwerków uświetniające organizowane przez nas wydarzenia i imprezy. Zapewniamy obsługę specjalistów i profesjonalistów, posiadających udokumentowane kursy i szkolenia dopuszczające do pracy przy materiałach pirotechnicznych. Gwarantujemy bogatą gamę efektów i indywidualnych scenariuszy, które dopasujemy do rangi organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, a każdy pokaz traktujemy jako nowe wyzwanie dbając o oryginalny efekt. Nasze doświadczenie i kompetentność jest gwarancją bezpieczeństwa.

Klienci korporacyjni

Organizujemy wydarzenia ważne w życiu firmy.

więcej

Klienci indywidualni

Wesprzemy Cię w realizacji Twoich marzeń.

więcej

Hostessy, promotorzy

Wsparcie wizerunkowe wydarzeń przy pomocy hostess i promotorów.

więcej