Wizyta na siłowni. My fitness place.

Kto z nas nie chciałby zrzucić kilka kilogramów, albo wyglądać jak ratownicy ,, słonecznego patrolu”? A może wygląd jest dla ciebie mniej istotny, a chcesz się po prostu dobrze czuć? My fitness place to miejsce dla ciebie. Znajdziesz tam nowoczesny sprzęt, miłą obsługę i wykwalifikowaną kadrę trenerów personalnych. Pamiętaj, że wysiłek fizyczny jest niezbędny aby czuć się dobrze, zachowywać sprawność ruchową i sprawia, że jesteśmy mniej podatni na kontuzje. Do tego dochodzi jeszcze cała masa zalet jak większa siła i wydolność.

Pamiętaj, że regularność to klucz do sukcesu.

Nie osiągniemy 30 centymetrów w łapie jak raz na jakiś czas poćwiczymy na siłowni. W my fitnes place dodatkowo masz możliwość pracy z profesjonalistami , którzy pomogą ci poprawnie wykonywać ćwiczenia, osiągając przy tym większe rezultaty

Nie rób wszystkiego naraz. W My fitness place ci to powiedzą…

Aby prawidłowo ćwiczyć i twój wysiłek nie poszedł na marne, ważne jest to, żeby się nie przetrenować. Zazwyczaj łatwo rozpoznać na siłowni kogoś, kto jest ,, żółtodziobem” . Zawsze jest podobny scenariusz. Ćwiczy praktycznie na wszystkich urządzeniach, a na drugi dzień jego pobudka wygląda jak karmienie w fokarium. Ważne jest, żeby nie łączyć mięśni szerokich np. nóg z plecami, ponieważ bardzo ciężko o regenrację tych grup. Zawsze powinniśmy ćwiczyć je na zmianę z krótkimi np. triceps… zresztą dowiesz się wszystkiego na siłowni.

Pamiętaj, że nie jesteś pudzianem w my fitness place.

Pamiętaj, żeby nie szarpać ciężarami, jeśli nie jesteśmy w stanie poprawnie wykonać kilku powtórzeń, bez gwałtownych ruchów i machania całym ciałem to strata zdrowia i czasu.

Jeśli wydaje ci się, że gdy podnosisz 8 razy 15 kg ,,na łapę” to jesteś kozakiem, bo obok ciebie trenuje gość wyglądający lepiej, podnoszący 10 kg to uważaj. Oznacza to często, że pan obok wie, że technika to 90 procent sukcesu.

Ćwicząc na takich siłowniach jak my fitness place mamy szanse znacznie poprawić swoją kondycję, wygląd i samopoczucie. Korzystając z różnych opcji, takich jak treningi cross fit, programy treningowe przygotowane przez trenerów, a także odrobina dobrej woli sprawią, że nie będziesz już chciał wrócić do kapci i telewizora. Warto przejść się i zobaczyć. Zyskać możemy bardzo dużo.